Креми за лице

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Дневна крема Акаи Бери 50мл
Дневна крема Акаи Бери 50мл ..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Јасмин Ноќна крема против брчки
Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Видливо ја зајакнува густина на с..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Јасмин Дневна крема против брчки СПФ 6
Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Ексклузивна емулзија на богата ко..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Обновувачка крема за лице со масло од авокадо
Интензивно ја храни и смирува сувата кожа. Може да се употребува на возраст од 12+. Го намалува..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Заштитна крема за лице со масло од арган
 Се препорачува за многу сува и иритирана кожа. Може да се употребува од 12 годишна возраст.Ја ..
235 ден.
без ДДВ: 199 ден.
Ноќна крема Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40+. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки.&n..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Дневна крема Lifting Solution + UV Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40+. Ја обновува внатрешната структура на дермисот и нежно ја зате..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Ноќна крема Козјо Млеко
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Го надополнува дефи..
275 ден.
без ДДВ: 233 ден.
Дневна крема Козјо Млеко 50мл
Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Хидратантна. Интензивно го хидрира епидерм..
275 ден.
без ДДВ: 233 ден.
Ziaja © 2024. UKION SHOPS