Околуочни креми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Јасмин Околуочна крема против брчки
Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Ефикасно ги зајакнува колаген и е..
325 ден.
без ДДВ: 275 ден.
Лифтинг серум за областа околу очите и усните Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40 +. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки. ..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Околуочна крема Козјо Млеко
За над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Хидрира, тонира и фино ј..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Околуочна крема Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Обезбедува забележителна хидрата..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Околуочна крема Витамин Е
Крем-гел формула за секојдневна нега на нежната кожа околу очите. Содржи витамин Е, провитамин Б5 (Д..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Ziaja © 2024. UKION SHOPS