Козјо Млеко

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Путер за тело Козјо Млеко
 Се препорачува за сува кожа. Содржи омега 3, омега 6 и витамин Е. Го обновува дефици..
345 ден.
без ДДВ: 292 ден.
Крем-сапун за туширање Козјо Млеко
Ја храни, измазнува и ја прави кожата еластична. Интензивно хидрира и спречува прекумерна загуба на ..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Крема за раце Козјо Млеко
 Се препорачува за сува кожа. Обезбедува интензивна хидратација и ја прави кожата повеќе е..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Млеко + Тоник за лице Козјо Млеко 200мл
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Темелно ја отстрану..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Околуочна крема Козјо Млеко
За над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Хидрира, тонира и фино ј..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Ноќна крема Козјо Млеко
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Го надополнува дефи..
275 ден.
без ДДВ: 233 ден.
Дневна крема Козјо Млеко 50мл
Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Хидратантна. Интензивно го хидрира епидерм..
275 ден.
без ДДВ: 233 ден.
Ziaja © 2024. UKION SHOPS