Тоник за лице

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Млеко + Тоник за лице Козјо Млеко 200мл
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Темелно ја отстрану..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Тоник за лице Краставица 200мл
Се препорачува за мрсна, комбинирана и нормална кожа. Може да се користи од 12 годишна возраст. ..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Ziaja © 2024. UKION SHOPS