Креми за раце

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Крема за раце  CERAMIDES
Ја штити кожата, особено сувата, груба и чувствителна кожа. Го обновува природниот липиден слој. Ја ..
104 ден.
без ДДВ: 104 ден.
Крема за раце со масло од арган
Заштитна крема за раце со природно масло од Арган и глицерин за сува, иритирана кожа. Го зајакнува х..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
Крема за раце Козјо Млеко
 Се препорачува за сува кожа. Обезбедува интензивна хидратација и ја прави кожата повеќе е..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Крема за раце Какао Путер
Ефикасно ја обновува структурата на липиди на епидермисот. Видливо ја омекнува и измазнува кожата на..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
Крема за раце и нокти Маслинка
За нега во текот на денот и ноќта. Ја штити кожата изложени на чести контакти со детергенти. Интензи..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
Ziaja © 2024. UKION SHOPS