Туш-пилинг

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Туш-пилинг со микрогранули Портокал
Препорачано за сите типови на кожа. Не постои старосна граница. Нежно ја чисти и масира кожата...
375 ден.
без ДДВ: 318 ден.
Туш-пилинг со микрогранули Какао Путер
Се препорачува за сува до нормална кожа. Го подобрува тенот на кожата, нежно ја чисти и ма..
360 ден.
без ДДВ: 305 ден.
Ziaja © 2024. UKION SHOPS