Коса

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Маска за коса  Какао Путер
Совршено ја измазнува нарушената структура на cувата и оштетена коса и длабоко ја обновува. Го ..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Шампон Какао Путер
Нежно ја чисти косата и скалпот. Ефикасно хидрира и спречува дехидратација. Дава природен сјај на ош..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Маска за коса со природна маслинка
Длабоко ја регенерира косата без да натежнува надолу. Ја зајакнува и ја подобрува нејзината природна..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Шампон со природна маслинка
Нежно ја чисти косата и скалпот. Го поддржува процесот на регенерација на косата. Го враќа природнио..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Ziaja © 2024. UKION SHOPS