Какао

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Маска за коса  Какао Путер
Совршено ја измазнува нарушената структура на cувата и оштетена коса и длабоко ја обновува. Го ..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Шампон Какао Путер
Нежно ја чисти косата и скалпот. Ефикасно хидрира и спречува дехидратација. Дава природен сјај на ош..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Путер за тело Какао Путер
 Се препорачува за сува до нормална кожа. Го подобрува тенот на кожата. Го обновува н..
345 ден.
без ДДВ: 292 ден.
Лосион за тело  Какао Путер 400мл
Измазнувачки лосион за тело со путер од какао за секојдневна нега за сува до нормална кожа.&nbs..
325 ден.
без ДДВ: 275 ден.
Туш-пилинг со микрогранули Какао Путер
Се препорачува за сува до нормална кожа. Го подобрува тенот на кожата, нежно ја чисти и ма..
360 ден.
без ДДВ: 305 ден.
Крем-сапун за туширање  Kакао Путер 500мл
Се препорачува за сува до нормална кожа. Нежно ја подмачкува и видливо ја омекнува кожата. Инте..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Крема за раце Какао Путер
Ефикасно ја обновува структурата на липиди на епидермисот. Видливо ја омекнува и измазнува кожата на..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
Крема за лице  Какао Путер
 Се препорачува за сува до нормална кожа. Може да се употребува на возраст од 17+. Го..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Ziaja © 2024. UKION SHOPS