Крем-сапун за туширање

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Крем-сапун за туширање Портокал
Не содржи алкален сапун. Интензивно ја навлажнува и смирува кожата. Има природен мирис и боја на пор..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Крем-сапун за туширање Козјо Млеко
Ја храни, измазнува и ја прави кожата еластична. Интензивно хидрира и спречува прекумерна загуба на ..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Крем-сапун за туширање  Kакао Путер 500мл
Се препорачува за сува до нормална кожа. Нежно ја подмачкува и видливо ја омекнува кожата. Инте..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Крем-сапун за туширање Кокос
Ја хидрира,  омекнува и измазнува кожата. Ја штити од дехидрација. Не предизвикува иритации. Ја..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Ziaja © 2024. UKION SHOPS