Лифтинг 40+

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лифтинг серум за областа околу очите и усните Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40 +. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки. ..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Ноќна крема Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40+. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки.&n..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Дневна крема Lifting Solution + UV Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40+. Ја обновува внатрешната структура на дермисот и нежно ја зате..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Ziaja © 2024. UKION SHOPS