Портокал

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Туш-пилинг со микрогранули Портокал
Препорачано за сите типови на кожа. Не постои старосна граница. Нежно ја чисти и масира кожата...
375 ден.
без ДДВ: 318 ден.
Крем-сапун за туширање Портокал
Не содржи алкален сапун. Интензивно ја навлажнува и смирува кожата. Има природен мирис и боја на пор..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Ziaja © 2024. UKION SHOPS