Арган

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Крема за раце со масло од арган
Заштитна крема за раце со природно масло од Арган и глицерин за сува, иритирана кожа. Го зајакнува х..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
Заштитен лосион за тело со масло од арган
Нежно ја подмачкува, измазнува и омекнува сувата, иритирана кожа. Го обновува хидро-липидниот баланс..
325 ден.
без ДДВ: 275 ден.
Заштитна крема за лице со масло од арган
 Се препорачува за многу сува и иритирана кожа. Може да се употребува од 12 годишна возраст.Ја ..
235 ден.
без ДДВ: 199 ден.
Ziaja © 2024. UKION SHOPS