Јасмин Дневна крема против брчки СПФ 6

Јасмин Дневна крема против брчки СПФ 6

365 ден.
Шифра на производ: 16205
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Ексклузивна емулзија на богата конзистентност за секојдневна нега на лице. Содржи фотостабилни УВА / УВБ филтри за заштита на кожата од фотостареење. Ја обновува внатрешната структура на кожата. Ја подобрува густината на кожата, ги измазнува брчките, спречува опуштање/олабавување на кожата. Долготрајно го хидрира епидермисот и ја намалува неговата грубост. Видливо го храни и омекнува епидермисот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS