Јасмин Ноќна крема против брчки

Јасмин Ноќна крема против брчки

365 ден.
Шифра на производ: 16206
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Видливо ја зајакнува густина на сврзното ткиво. Совршено ја зацврстува кожата и го спречува губењето на еластичност. Ги измазнува брчките и го регенерира епидермисот. Долготрајно го хидрира епидермисот и ја намалува неговата грубост. Видливо го храни и омекнува епидермисот и ја намалува дисколорацијата на кожата 
Докажана ЕФЕКТИВНОСТ * 
- Брчки намалена за 24% 
- Мазност подобрена за 43% 
- Грубост намалена за 42%

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS