Заштитна крема за лице со масло од арган

Заштитна крема за лице со масло од арган

235 ден.
Шифра на производ: 15486
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 Се препорачува за многу сува и иритирана кожа. Може да се употребува од 12 годишна возраст.Ја подобрува мазноста, еластичноста и влажноста на сувата, иритирана кожа. Ја поддржува заштитна функција на кожата. Ги намалува брчките и го спречува нивното формирање. Ја смирува иритација на кожата. Ја зголемува хидратацијата на кожата за 49%. Без парабени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS