Ноќна крема Козјо Млеко

Ноќна крема Козјо Млеко

275 ден.
Шифра на производ: 15630
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Го надополнува дефицитот од природни хранливи материи. Преку зајакнување на природниот липиден слој ја штити кожата од дехидратација. Има извонредно смирувачко својство. Ефикасно ја зацврстува кожата. Без парабени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS