Крем-сапун за туширање Портокал

Крем-сапун за туширање Портокал

215 ден.
Шифра на производ: 16184
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Не содржи алкален сапун. Интензивно ја навлажнува и смирува кожата. Има природен мирис и боја на портокал. Нежно ја подмачкува и видливо ја омекнува кожата. Дерматолошки и алерголошки тестиран. Без парабени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS