Крем-сапун за туширање Кокос

Крем-сапун за туширање Кокос

215 ден.
Шифра на производ: 16051
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ја хидрира,  омекнува и измазнува кожата. Ја штити од дехидрација. Не предизвикува иритации. Ја балансира Ph вредноста, не го нарушува заштитниот слој на епидермисот. Без парабени. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS