Гел за туширање Морски Алги

Гел за туширање Морски Алги

215 ден.
Шифра на производ: 16062
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Хидрира и ја омекнува кожата. Штити од дехидратација и не предизвикува иритација. Без парабени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS