Гел за туширање Маслинка 500мл

Гел за туширање Маслинка 500мл

215 ден.
Шифра на производ: 16018
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Совршено ја мазни и омекнува кожата. Интензивно навлажнува и ја спречува прекумерната загуба на вода. Ph балансиран, не го нарушува заштитниот слој на епидермисот. Може да се користи од страна на деца над 3 годишна возраст. Без парабени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS