Заштитен лосион за тело со масло од арган

Заштитен лосион за тело со масло од арган

325 ден.
Шифра на производ: 15487
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Нежно ја подмачкува, измазнува и омекнува сувата, иритирана кожа. Го обновува хидро-липидниот баланс на епидермисот. Интензивно регенерира. Видливо ја намалува хиперсензитивноста на кожата. Обезбедува здрав изглед на кожата. Безбеден за употреба и кај децата на возраст од 3 години. Ја зголемува хидратацијата на кожата за 33% и ја намалува транс епидермалната загуба на вода за 15%. Без парабени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS