Лосион за тело-за самопотемнување-Subtle Bronze

Лосион за тело-за самопотемнување-Subtle Bronze

390 ден.
Шифра на производ: 15737
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

И дава на кожата природен изглед со исончан сјај без изложување на штетните сончеви зраци. Интензивно го хидрира епидермисот и ја штити кожата од дехидратација. Ја враќа еластичноста и видливо ја измазнува кожата. Ја штити кожата од слободните радикали одговорни за стареење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS