Крем-сапун за туширање Козјо Млеко

Крем-сапун за туширање Козјо Млеко

215 ден.
Шифра на производ: 16141
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ја храни, измазнува и ја прави кожата еластична. Интензивно хидрира и спречува прекумерна загуба на влага. Ја балансира Ph вредноста, не го нарушува заштитниот слој на епидермисот. Без парабени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS