Дневна крема Козјо Млеко 50мл

Дневна крема Козјо Млеко 50мл

275 ден.
Шифра на производ: 16132
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Хидратантна. Интензивно го хидрира епидермисот, го надополнува дефицитот од природни супстаниции неопходни за нега на лицето. Ја зголемува ревитализацијата на кожата и ги измазнува малите брчки. Го спречува фото стареењето и ефикасно ги смирува иритациите.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS