Длабока хидратантна крема за лице Морски Алги

Длабока хидратантна крема за лице Морски Алги

285 ден.
Шифра на производ: 16054
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Длабоко хидратантна крема за  сува и нормална кожа за  секојдневна нега на 30 + кожата. Хидрира, ја ревитализира и ја подобрува еластичноста на кожата. Го спречува предвременото стареење на кожата. Содржи УВ филтри кои ја штитат кожата од штетните сончеви зраци и фото-стареење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS