Производи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Шампон со природна маслинка
Нежно ја чисти косата и скалпот. Го поддржува процесот на регенерација на косата. Го враќа природнио..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Мицеларна вода за лице Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Ефикасно ја отстранува шминката. Спречува дехидрација. ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Гел за туширање Маслинка 500мл
Совршено ја мазни и омекнува кожата. Интензивно навлажнува и ја спречува прекумерната загуба на..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Млеко за чистење лице Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Совршено ја отстранува шминката...
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Околуочна крема Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Обезбедува забележителна хидрата..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Крем-сапун за туширање Кокос
Ја хидрира,  омекнува и измазнува кожата. Ја штити од дехидрација. Не предизвикува иритации. Ја..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Ноќна крема против брчки Путер од Роза 50мл
Се препорачува за зрела кожа, сува и нормална. За жени на возраст од 30+.Има висока хранлива вр..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Хидратантна дневна крема Путер од Роза
Се препорачува за зрела кожа, сува и нормална. За жени на возраст од 30+. Ја врзува водата..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Гел за туширање Морски Алги
Хидрира и ја омекнува кожата. Штити од дехидратација и не предизвикува иритација. Без..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Активна зацврстувачка крема за лице Морски Алги
Активна зацврстувачка крема за сува и нормална кожа  за секојдневна нега на 30 + кожата. Г..
345 ден.
без ДДВ: 292 ден.
Длабока хидратантна крема за лице Морски Алги
Длабоко хидратантна крема за  сува и нормална кожа за  секојдневна нега на 30 + кожата. Хи..
285 ден.
без ДДВ: 242 ден.
Околуочна крема Витамин Е
Крем-гел формула за секојдневна нега на нежната кожа околу очите. Содржи витамин Е, провитамин Б5 (Д..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Хидратантна крема за лице Мулти-Витамин
Хидратантна крема која го стимулира процесот на обновување на епидермисот и ја враќа еластичнос..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Тоник за лице Краставица 200мл
Се препорачува за мрсна, комбинирана и нормална кожа. Може да се користи од 12 годишна возраст. ..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Млеко за чистење на лице Краставица 200мл
Се препорачува за мрсна, комбинирана и нормална кожа. Може да се користи од 12 годишна возраст. ..
236 ден.
без ДДВ: 200 ден.
Ziaja © 2024. UKION SHOPS