Креми за лице

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Крема за лице  Какао Путер
 Се препорачува за сува до нормална кожа. Може да се употребува на возраст од 17+. Го..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Крема против брчки Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа за 30+. Ефикасно храни, навлажнува и го регенерира ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Крема за лице Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Богата, хранлива крема за секојд..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Ноќна крема против брчки Путер од Роза 50мл
Се препорачува за зрела кожа, сува и нормална. За жени на возраст од 30+.Има висока хранлива вр..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Хидратантна дневна крема Путер од Роза
Се препорачува за зрела кожа, сува и нормална. За жени на возраст од 30+. Ја врзува водата..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Активна зацврстувачка крема за лице Морски Алги
Активна зацврстувачка крема за сува и нормална кожа  за секојдневна нега на 30 + кожата. Г..
345 ден.
без ДДВ: 292 ден.
Длабока хидратантна крема за лице Морски Алги
Длабоко хидратантна крема за  сува и нормална кожа за  секојдневна нега на 30 + кожата. Хи..
285 ден.
без ДДВ: 242 ден.
Хидратантна крема за лице Мулти-Витамин
Хидратантна крема која го стимулира процесот на обновување на епидермисот и ја враќа еластичнос..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Крема за лице Краставица
Се препорачува за мрсна, комбинирана и нормална кожа. Може да се користи од 12 годишна возраст.Обезб..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Крема за лице Невен
Се препорачува за сува, нормална и чувствителна кожа. Може да се користи на возраст од 12 +.Има реге..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
Крема за лице алое
Се препорачува за сува и нормална кожа. Може да се употребува од 12+. Има смирувачки и обновувачки с..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Ziaja © 2024. UKION SHOPS