Природна Маслинка

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Крема за раце и нокти Маслинка
За нега во текот на денот и ноќта. Ја штити кожата изложени на чести контакти со детергенти. Интензи..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
Крема против брчки Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа за 30+. Ефикасно храни, навлажнува и го регенерира ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Крема за лице Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Богата, хранлива крема за секојд..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Маска за коса со природна маслинка
Длабоко ја регенерира косата без да натежнува надолу. Ја зајакнува и ја подобрува нејзината природна..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Шампон со природна маслинка
Нежно ја чисти косата и скалпот. Го поддржува процесот на регенерација на косата. Го враќа природнио..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Мицеларна вода за лице Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Ефикасно ја отстранува шминката. Спречува дехидрација. ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Гел за туширање Маслинка 500мл
Совршено ја мазни и омекнува кожата. Интензивно навлажнува и ја спречува прекумерната загуба на..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Млеко за чистење лице Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Совршено ја отстранува шминката...
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Околуочна крема Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Обезбедува забележителна хидрата..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Ziaja © 2024. UKION SHOPS