Крема за лице Невен

Крема за лице Невен

180 ден.
Шифра на производ: 15930
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Се препорачува за сува, нормална и чувствителна кожа. Може да се користи на возраст од 12 +.Има регенерирачки и анти-воспалителни својства.Ги подобрува обновувачките процеси на епидермисот. Ја измазнува, храни и зацврстува кожата. Интензивно ја хидрира и ефикасно ги смирува иритациите на кожата. Ја штити кожата од штетното влијаније на надворешната средина. Без парабени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS