Дневна крема Lifting Solution + UV Lifting Solution

Дневна крема Lifting Solution + UV Lifting Solution

390 ден.
Шифра на производ: 15892
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Се препорачува за зрела кожа 40+. Ја обновува внатрешната структура на дермисот и нежно ја затегнува кожата. Содржи SPF 12 филтер, ја штити кожата од штетните сончеви зраци и го спречува фото-стареењето. Ги измазнува длабоките и малите намигнувачки брчки. Ја намалува површината на брчките. Обезбедува оптимален лифтинг ефект.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS