Крема за лице Краставица

Крема за лице Краставица

185 ден.
Шифра на производ: 15940
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Се препорачува за мрсна, комбинирана и нормална кожа. Може да се користи од 12 годишна возраст.Обезбедува интензивна хидратација и ги смирува иритациите на кожата. Ја стабилизира функцијата на лојните жлезди. Ја измазнува и храни кожата. Оптички го осветлува тенот на кожата и го подобрува нејзиниот тон. Кожата го враќа својот здрав изглед.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS