Тоник за лице Краставица 200мл

Тоник за лице Краставица 200мл

185 ден.
Шифра на производ: 15949
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Се препорачува за мрсна, комбинирана и нормална кожа. Може да се користи од 12 годишна возраст. Нежен безалкохолен тоник за секојдневна нега на лицето и вратот. Нежно ја чисти кожата и ги затвора проширените пори. Има смирувачки ефект, хидрира и благо го осветлува тенот. Ја подготвува кожата за понатамошен козметички третман. Без парабени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS