Лифтинг серум за областа околу очите и усните Lifting Solution

Лифтинг серум за областа околу очите и усните Lifting Solution

320 ден.
Шифра на производ: 15895
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Се препорачува за зрела кожа 40 +. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки. Докажано дејство против брчки во ин виво тестови во Франција. Нанотехнологијата - метод кој овозможува пренесување на потребните состојки во подлабоките слоеви на кожата. Ефективно го забавува процесот на стареење на кожата околу очите и областа околу усните. Ја прави кожата еластична, мазна. Видливо го подобрува тонот на епидермисот. На ниво на микро вдлабнатини.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS