Јасмин Околуочна крема против брчки

Јасмин Околуочна крема против брчки

325 ден.
Шифра на производ: 16208
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Ефикасно ги зајакнува колаген и еластин влакната. Ги намалува брчките и ја подобрува еластичноста на кожата. Го хидрира епидермисот и спречува опуштање/олабавување на кожата. Го обновува недостатокот на липиди. Ги намалува темните кругови околу очите, го изедначува тонот на кожата и и дава здрав изглед. Без мирис.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2024. UKION SHOPS