Млеко за лице

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Млеко + Тоник за лице Козјо Млеко 200мл
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Темелно ја отстрану..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Млеко за чистење лице Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Совршено ја отстранува шминката...
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Млеко за чистење на лице Краставица 200мл
Се препорачува за мрсна, комбинирана и нормална кожа. Може да се користи од 12 годишна возраст. ..
236 ден.
без ДДВ: 200 ден.
Ziaja © 2024. UKION SHOPS