Лосион за тело  Какао Путер 400мл

Лосион за тело Какао Путер 400мл

325 ден.
Шифра на производ: 15780
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Измазнувачки лосион за тело со путер од какао за секојдневна нега за сува до нормална кожа. Ја подобрува еластичноста на кожата и нивото на влажност. Остава убав мирис и чувство на удобност на кожата. Без парабени

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2022. UKION SHOPS