Туш-пилинг

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Туш-пилинг со микрогранули Портокал
Препорачано за сите типови на кожа. Не постои старосна граница. Нежно ја чисти и масира кожата...
300 MKD375 MKD
без ДДВ: 254 MKD
-20%
Туш-пилинг со микрогранули Какао Путер
Се препорачува за сува до нормална кожа. Го подобрува тенот на кожата, нежно ја чисти и ма..
288 MKD360 MKD
без ДДВ: 244 MKD
Ziaja © 2020. UKION SHOPS