Туш гел

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Крем-сапун за туширање Портокал
Не содржи алкален сапун. Интензивно ја навлажнува и смирува кожата. Има природен мирис и боја на пор..
172 MKD215 MKD
без ДДВ: 146 MKD
-20%
Крем-сапун за туширање Козјо Млеко
Ја храни, измазнува и ја прави кожата еластична. Интензивно хидрира и спречува прекумерна загуба на ..
172 MKD215 MKD
без ДДВ: 146 MKD
-20%
Гел за туширање Маслинка 500мл
Совршено ја мазни и омекнува кожата. Интензивно навлажнува и ја спречува прекумерната загуба на..
172 MKD215 MKD
без ДДВ: 146 MKD
-20%
Крем-сапун за туширање Кокос
Ја хидрира,  омекнува и измазнува кожата. Ја штити од дехидрација. Не предизвикува иритации. Ја..
172 MKD215 MKD
без ДДВ: 146 MKD
-20%
Гел за туширање Морски Алги
Хидрира и ја омекнува кожата. Штити од дехидратација и не предизвикува иритација. Без..
172 MKD215 MKD
без ДДВ: 146 MKD
Ziaja © 2020. UKION SHOPS