Путер за тело

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Обновувачки путер за тело со масло од авокадо
Обновувачки путер за тело со природно масло од авокадо за сува кожа. Обезбедува соодветна липо-реген..
344 MKD
без ДДВ: 292 MKD
Хидратантен путер за тело со масло од семе од грозје
Хидратантен путер за тело со природно масло од семе од грозје за чувствителна кожа на која и недоста..
344 MKD
без ДДВ: 292 MKD
Путер за тело со масло од арган
Заштитен путер за тело со природно масло од Арган за многу сува, иритирана кожа. Обезбедува соодветн..
343 MKD
без ДДВ: 291 MKD
Путер за тело Портокал
Препорачано за сите типови на кожа. Не постои старосна граница..Содржи омега 3, омега 6 и витамин Е...
341 MKD
без ДДВ: 289 MKD
Путер за тело Козјо Млеко
 Се препорачува за сува кожа. Содржи омега 3, омега 6 и витамин Е. Го обновува дефици..
345 MKD
без ДДВ: 292 MKD
Путер за тело Какао Путер
 Се препорачува за сува до нормална кожа. Го подобрува тенот на кожата. Го обновува н..
345 MKD
без ДДВ: 292 MKD
Путер за тело Маслинка
За сите типови на кожа.Содржи омега 3, омега 6 и витамин Е. Го обновува дефицитот на липиди и ј..
345 MKD
без ДДВ: 292 MKD
Путер за тело Кокос
Терапија за кожата и сетилата. Се препорачува за сува и нормална кожа. Содржи омега 3, омега 6 ..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS