Лосион за тело

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Обновувачки лосион за тело со масло од авокадо
Нежно ја подмачкува сувата кожа. Го обновува дефицитот на липиди. Ја враќа природната функција на за..
275 MKD
без ДДВ: 233 MKD
Хидратантен лосион за тело со масло од семе од грозје
Се препорачува за сува и чувствителна кожа. Видливо ја навлажнува чувствителна кожа на која ..
272 MKD
без ДДВ: 231 MKD
Заштитен лосион за тело со масло од арган
Нежно ја подмачкува, измазнува и омекнува сувата, иритирана кожа. Го обновува хидро-липидниот баланс..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Лосион за тело-за самопотемнување-Subtle Bronze
И дава на кожата природен изглед со исончан сјај без изложување на штетните сончеви зраци. Интензивн..
356 MKD
без ДДВ: 302 MKD
Лосион за тело Портокал
Хидратантен лосион со природен мирис на портокал. Ја смирува претерано сувата кожа. Остава убав мири..
275 MKD
без ДДВ: 233 MKD
Лосион за тело Козјо Млеко
Хранлива емулзија - вода во масло. Ревитализира и видливо го омекнува епидермисот. Интензивно хидрир..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Лосион за тело  Какао Путер
Измазнувачки лосион за тело со путер од какао за секојдневна нега за сува до нормална кожа.&nbs..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Лосион за тело Кокос
Хранлив лосион со нежна формула, која овозможува лесна примена и брза апсорпција. Интензивно навлажн..
245 MKD
без ДДВ: 208 MKD
Лосион за тело Маслинка
Интензивно ја хидрира и обновува сувата и нормална кожа. Видливо ја омекнува, измазнува и ја прави к..
275 MKD
без ДДВ: 233 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS