Креми за раце

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Крема за раце  CERAMIDES
Ја штити кожата, особено сувата, груба и чувствителна кожа. Го обновува природниот липиден слој. Ја ..
79 MKD
без ДДВ: 79 MKD
Обновувачка крема за раце со масло од авокадо
Обновувачка крема за раце со природно масло од авокадо и глицерин за сува, испукана кожа. Го омекнув..
145 MKD
без ДДВ: 123 MKD
Хидратантна крема за раце со масло од семе од грозје
Хидратантна крема за раце со природно масло од семе од грозје и глицерин за груба кожа на која и нед..
145 MKD
без ДДВ: 123 MKD
Крема за раце со масло од арган
Заштитна крема за раце со природно масло од Арган и глицерин за сува, иритирана кожа. Го зајакнува х..
155 MKD
без ДДВ: 131 MKD
Крема за раце Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40 +. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки.&..
206 MKD
без ДДВ: 175 MKD
Концентрирана крема за раце Козјо Млеко
Концентрирана крема за раце за сува и груба кожа. Ги регулира функциите на зашти..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Крема за раце Козјо Млеко
 Се препорачува за сува кожа. Обезбедува интензивна хидратација и ја прави кожата повеќе е..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Крема за раце Какао Путер
Ефикасно ја обновува структурата на липиди на епидермисот. Видливо ја омекнува и измазнува кожата на..
156 MKD
без ДДВ: 132 MKD
Крема за раце и нокти Маслинка
За нега во текот на денот и ноќта. Ја штити кожата изложени на чести контакти со детергенти. Интензи..
156 MKD
без ДДВ: 132 MKD
Маст со природна маслинка
Се препорачува за сува и многу сува кожа со тенденција на атопија. Видливо ја подмачкува и..
125 MKD
без ДДВ: 106 MKD
Крема за раце Кокос
Ја штити кожата изложена на чести контакти со детергенти и суровите временски услови. Ја обновува, о..
156 MKD
без ДДВ: 132 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS