Балсам за тело

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Балсам за тело Козјо Млеко
Се препорачува за сува кожа. И ги дава на кожата основните хранливи материи. Ја зацврстува кожа..
305 MKD
без ДДВ: 258 MKD
Балсам за тело  Какао Путер
 Се препорачува за сува до нормална кожа. Ѝ помага на кожата да остане хидрирана. Има одли..
220 MKD
без ДДВ: 186 MKD
Балсам за тело Маслинка
Ја cнабдува кожата со корисни хранливи состојки. Интензивно хидрира, нежно подмачкува и ја омек..
230 MKD
без ДДВ: 195 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS