Тело

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Крема за раце  CERAMIDES
Ја штити кожата, особено сувата, груба и чувствителна кожа. Го обновува природниот липиден слој. Ја ..
79 MKD
без ДДВ: 79 MKD
Антиперспирант блокер
Го намалува прекумерното потење. Ги неутрализира непријатните мириси. Обезбедува долготрајно чувство..
164 MKD
без ДДВ: 164 MKD
Бел вазелин
Има заштитни и подмачкувачки својства. Ја спречува дехидратацијата на кожата. ..
75 MKD
без ДДВ: 64 MKD
Антицелулитно масло
Ја подобрува микроциркулацијата. Ги намалува симптомите на целулит. Го зајакнува и го прави епидерми..
455 MKD
без ДДВ: 386 MKD
Обновувачки путер за тело со масло од авокадо
Обновувачки путер за тело со природно масло од авокадо за сува кожа. Обезбедува соодветна липо-реген..
344 MKD
без ДДВ: 292 MKD
Обновувачки лосион за тело со масло од авокадо
Нежно ја подмачкува сувата кожа. Го обновува дефицитот на липиди. Ја враќа природната функција на за..
275 MKD
без ДДВ: 233 MKD
Хидратантна крема за раце со масло од семе од грозје
Хидратантна крема за раце со природно масло од семе од грозје и глицерин за груба кожа на која и нед..
145 MKD
без ДДВ: 123 MKD
Хидратантен путер за тело со масло од семе од грозје
Хидратантен путер за тело со природно масло од семе од грозје за чувствителна кожа на која и недоста..
344 MKD
без ДДВ: 292 MKD
Хидратантен лосион за тело со масло од семе од грозје
Се препорачува за сува и чувствителна кожа. Видливо ја навлажнува чувствителна кожа на која ..
272 MKD
без ДДВ: 231 MKD
Крема за раце со масло од арган
Заштитна крема за раце со природно масло од Арган и глицерин за сува, иритирана кожа. Го зајакнува х..
155 MKD
без ДДВ: 131 MKD
Путер за тело со масло од арган
Заштитен путер за тело со природно масло од Арган за многу сува, иритирана кожа. Обезбедува соодветн..
343 MKD
без ДДВ: 291 MKD
Крема за раце Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40 +. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки.&..
206 MKD
без ДДВ: 175 MKD
Лосион за тело-за самопотемнување-Subtle Bronze
И дава на кожата природен изглед со исончан сјај без изложување на штетните сончеви зраци. Интензивн..
356 MKD
без ДДВ: 302 MKD
Марамчиња за самопотемнување за лице и тело
И даваат на кожата природен изглед со исончан сјај без изложување на штетните сончеви зраци.&nb..
40 MKD
без ДДВ: 34 MKD
Лосион за тело Портокал
Хидратантен лосион со природен мирис на портокал. Ја смирува претерано сувата кожа. Остава убав мири..
275 MKD
без ДДВ: 233 MKD
Туш-пилинг со микрогранули Портокал
Препорачано за сите типови на кожа. Не постои старосна граница. Нежно ја чисти и масира кожата...
341 MKD
без ДДВ: 289 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS