Тело

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Крема за раце  CERAMIDES
Ја штити кожата, особено сувата, груба и чувствителна кожа. Го обновува природниот липиден слој. Ја ..
83 MKD104 MKD
без ДДВ: 83 MKD
-20%
Крема за раце со масло од арган
Заштитна крема за раце со природно масло од Арган и глицерин за сува, иритирана кожа. Го зајакнува х..
136 MKD170 MKD
без ДДВ: 115 MKD
-20%
Заштитен лосион за тело со масло од арган
Нежно ја подмачкува, измазнува и омекнува сувата, иритирана кожа. Го обновува хидро-липидниот баланс..
260 MKD325 MKD
без ДДВ: 220 MKD
-20%
Лосион за тело-за самопотемнување-Subtle Bronze
И дава на кожата природен изглед со исончан сјај без изложување на штетните сончеви зраци. Интензивн..
312 MKD390 MKD
без ДДВ: 264 MKD
-20%
Туш-пилинг со микрогранули Портокал
Препорачано за сите типови на кожа. Не постои старосна граница. Нежно ја чисти и масира кожата...
300 MKD375 MKD
без ДДВ: 254 MKD
-20%
Крем-сапун за туширање Портокал
Не содржи алкален сапун. Интензивно ја навлажнува и смирува кожата. Има природен мирис и боја на пор..
172 MKD215 MKD
без ДДВ: 146 MKD
-20%
Путер за тело Козјо Млеко
 Се препорачува за сува кожа. Содржи омега 3, омега 6 и витамин Е. Го обновува дефици..
276 MKD345 MKD
без ДДВ: 234 MKD
Ziaja © 2020. UKION SHOPS