Хидратантна дневна крема Путер од Роза

Хидратантна дневна крема Путер од Роза

290 ден.
Шифра на производ: 15694
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Се препорачува за зрела кожа, сува и нормална. За жени на возраст од 30+. Ја врзува водата и го спречува нејзиното прекумерно губење. Обезбедува долготрајна хидратација на епидермисот и подлабоките слоеви на кожата. Ги измазнува брчките и ја намалува грубоста на епидермисот . Ја обновува заштитната бариера на кожата. Го надополнува недостатокот на липиди. Ја штити кожата од штетното влијание на УВ зраците.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2023. UKION SHOPS