Роза

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Маска за лице Путер од Роза
Се препорачува за зрела кожа, сува и нормална. За жени на возраст од 30+.Ги намалува длабоките ..
35 MKD
без ДДВ: 30 MKD
Микро пилинг за лице Путер од Роза
Се препорачува за зрела кожа, сува и нормална. За жени на возраст од 30 +.Нежно ја чисти и маси..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Мицеларна вода за чистење на лице Путер од Роза
Се препорачува за зрела кожа, сува и нормална. За жени на возраст од 30 +.Нежно ја отстранува ш..
220 MKD
без ДДВ: 186 MKD
Ноќна крема против брчки Путер од Роза
Се препорачува за зрела кожа, сува и нормална. За жени на возраст од 30+.Има висока хранлива вр..
265 MKD
без ДДВ: 225 MKD
Хидратантна дневна крема Путер од Роза
Се препорачува за зрела кожа, сува и нормална. За жени на возраст од 30+. Ја врзува водата..
265 MKD
без ДДВ: 225 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS