Крема за лице Маслинка

Крема за лице Маслинка

195 ден.
Шифра на производ: 16001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Богата, хранлива крема за секојдневна нега. Ефикасно храни, навлажнува и ја штити кожата од дехидратација. Ги неутрализира слободните радикали.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2023. UKION SHOPS