Природна Маслинка

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Крема за раце и нокти Маслинка
За нега во текот на денот и ноќта. Ја штити кожата изложени на чести контакти со детергенти. Интензи..
136 MKD170 MKD
без ДДВ: 115 MKD
-20%
Крема против брчки Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа за 30+. Ефикасно храни, навлажнува и го регенерира ..
200 MKD250 MKD
без ДДВ: 169 MKD
-20%
Крема за лице Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Богата, хранлива крема за секојд..
156 MKD195 MKD
без ДДВ: 132 MKD
-20%
Маска за коса со природна маслинка
Длабоко ја регенерира косата без да натежнува надолу. Ја зајакнува и ја подобрува нејзината природна..
156 MKD195 MKD
без ДДВ: 132 MKD
-20%
Шампон со природна маслинка
Нежно ја чисти косата и скалпот. Го поддржува процесот на регенерација на косата. Го враќа природнио..
156 MKD195 MKD
без ДДВ: 132 MKD
-20%
Мицеларна вода за лице Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Ефикасно ја отстранува шминката. Спречува дехидрација. ..
200 MKD250 MKD
без ДДВ: 169 MKD
-20%
Гел за туширање Маслинка 500мл
Совршено ја мазни и омекнува кожата. Интензивно навлажнува и ја спречува прекумерната загуба на..
172 MKD215 MKD
без ДДВ: 146 MKD
-20%
Млеко за чистење лице Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Совршено ја отстранува шминката...
172 MKD215 MKD
без ДДВ: 146 MKD
-20%
Околуочна крема Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Обезбедува забележителна хидрата..
156 MKD195 MKD
без ДДВ: 132 MKD
Ziaja © 2020. UKION SHOPS