Природна Маслинка

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Крема за раце и нокти Маслинка
За нега во текот на денот и ноќта. Ја штити кожата изложени на чести контакти со детергенти. Интензи..
156 MKD
без ДДВ: 132 MKD
Маст со природна маслинка
Се препорачува за сува и многу сува кожа со тенденција на атопија. Видливо ја подмачкува и..
125 MKD
без ДДВ: 106 MKD
Гел за миење лице Маслинка
Нежно но ефикасно ја чисти кожата, особено сувата. Ја подготвува кожата за понатамошен козметички тр..
170 MKD
без ДДВ: 144 MKD
Крема против брчки Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа за 30+. Ефикасно храни, навлажнува и го регенерира ..
225 MKD
без ДДВ: 191 MKD
Крема за лице лесна формула Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Производи за целото семејство. П..
205 MKD
без ДДВ: 174 MKD
Крема за лице Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Богата, хранлива крема за секојд..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
Маска за коса со природна маслинка
Длабоко ја регенерира косата без да натежнува надолу. Ја зајакнува и ја подобрува нејзината природна..
165 MKD
без ДДВ: 140 MKD
Шампон со природна маслинка
Нежно ја чисти косата и скалпот. Го поддржува процесот на регенерација на косата. Го враќа природнио..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
Путер за тело Маслинка
За сите типови на кожа.Содржи омега 3, омега 6 и витамин Е. Го обновува дефицитот на липиди и ј..
345 MKD
без ДДВ: 292 MKD
Балсам за тело Маслинка
Ја cнабдува кожата со корисни хранливи состојки. Интензивно хидрира, нежно подмачкува и ја омек..
230 MKD
без ДДВ: 195 MKD
Мицеларна вода за лице Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Ефикасно ја отстранува шминката. Спречува дехидрација. ..
240 MKD
без ДДВ: 203 MKD
Балсам за усни Маслинка
Ги хидрира и заштитува сувите и испукани усни. Ги прави усните меки и кадифени. Без парабени. ..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
Гел за туширање Маслинка
Совршено ја мазни и омекнува кожата. Интензивно навлажнува и ја спречува прекумерната загуба на..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Млеко за чистење лице Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Совршено ја отстранува шминката...
206 MKD
без ДДВ: 175 MKD
Околуочна крема Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Обезбедува забележителна хидрата..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
Лосион за тело Маслинка
Интензивно ја хидрира и обновува сувата и нормална кожа. Видливо ја омекнува, измазнува и ја прави к..
275 MKD
без ДДВ: 233 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS