Портокал

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лосион за тело Портокал
Хидратантен лосион со природен мирис на портокал. Ја смирува претерано сувата кожа. Остава убав мири..
275 MKD
без ДДВ: 233 MKD
Туш-пилинг со микрогранули Портокал
Препорачано за сите типови на кожа. Не постои старосна граница. Нежно ја чисти и масира кожата...
341 MKD
без ДДВ: 289 MKD
Крем-сапун за туширање Портокал
Не содржи алкален сапун. Интензивно ја навлажнува и смирува кожата. Има природен мирис и боја на пор..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Путер за тело Портокал
Препорачано за сите типови на кожа. Не постои старосна граница..Содржи омега 3, омега 6 и витамин Е...
341 MKD
без ДДВ: 289 MKD
Балсам за усни Портокал
Ги навлажнува усните, заштитува од сушење и пукање на усните. Им дава на усните нежен сјај. Без пара..
157 MKD
без ДДВ: 133 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS