Морски Алги

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Гел за туширање Морски Алги
Хидрира и ја омекнува кожата. Штити од дехидратација и не предизвикува иритација. Без..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Измазнувачки ензимски пилинг за лице Морски Алги
 За сува и нормална кожа зa  нега на 30 +. Ги отстранува мртвите епидермални кле..
238 MKD
без ДДВ: 202 MKD
Мицеларна вода за чистење на лице Морски Алги
За секојдневна нега на вашата кожа, за возраст на 30+. Небесно сина мицеларна вода за чистење с..
238 MKD
без ДДВ: 202 MKD
Измазнувачка околуочна крема Морски Алги
Активна околуочна крема за сува и нормална кожа за секојдневна нега на кожата на 30 +. Ги ..
238 MKD
без ДДВ: 202 MKD
Активна зацврстувачка крема за лице Морски Алги
Активна зацврстувачка крема за сува и нормална кожа  за секојдневна нега на 30 + кожата. Г..
315 MKD
без ДДВ: 267 MKD
Длабока хидратантна крема за лице Морски Алги
Длабоко хидратантна крема за  сува и нормална кожа за  секојдневна нега на 30 + кожата. Хи..
260 MKD
без ДДВ: 220 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS