Лифтинг

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Крема за раце Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40 +. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки.&..
206 MKD
без ДДВ: 175 MKD
Лифтинг серум за областа околу очите и усните Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40 +. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки. ..
291 MKD
без ДДВ: 247 MKD
Ноќна крема Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40+. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки.&n..
355 MKD
без ДДВ: 301 MKD
Дневна крема Lifting Solution + UV Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40+. Ја обновува внатрешната структура на дермисот и нежно ја зате..
355 MKD
без ДДВ: 301 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS