Лифтинг 40+

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Лифтинг серум за областа околу очите и усните Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40 +. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки. ..
256 MKD320 MKD
без ДДВ: 217 MKD
-20%
Ноќна крема Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40+. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки.&n..
312 MKD390 MKD
без ДДВ: 264 MKD
-20%
Дневна крема Lifting Solution + UV Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40+. Ја обновува внатрешната структура на дермисот и нежно ја зате..
312 MKD390 MKD
без ДДВ: 264 MKD
Ziaja © 2020. UKION SHOPS